Preču piegāde

Interneta veikals ANATA.LV piedāvā saņemt pirkumus ar piegādi uz DPD Pickup punktiem, Omniva pakomātiem, Latvijas Pasts pakomātiem, Latvijas Pasta nodaļām visā Latvijā, ar kurjeru uz Jūsu adresi un saņemt mūsu birojā Rīgā, Vienības gatvē 51.

Sakarā ar kurjerdienestu noslodzi, sūtījumu piegāde var kavēties. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par Jūsu sapratni un pacietību.

Piegādes veids

Piegādes cena

Piegādes laiks

DPD piegāde

 1,90 €

2-4 darba dienas

1,90 €

2-4 darba dienas

Latvijas Pasta pakomāta piegāde

1,90 €

2-4 darba dienas

Latvijas Pasta nodaļas piegāde

1,90 €

2-4 darba dienas

Express pasts kurjera piegādeKurjers

4,00 €

1-3 darba dienas


Apmaksa

Pirkumus iespējams apmaksāt ANATA.LV vietnē ar internetbankām SEB bank, Swedbank, Citadele, Luminor  u.c ., VISA vai MASTERCARD norēķinu kartēm. Iepērkoties ANATA.LV vari justies droši, jo mēs izmantojam  SecureCode un VbV drošības risinājumus. 

Piegāde uz Latvijas Pasts pakomātiem un pasta nodaļām

Latvijas Pasta pakomātu, pasta nodaļu sarakstu var apskatīt šeit.

Sūtījuma izsekošana internetā

Latvijas Pasta sūtījumi no nosūtīšanas brīža ir izsekojami internetā. Sūtījuma kustības ceļam var sekot šeit.

Sūtījuma saņemšana

Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks nogādāts uz Latvijas Pasta pakomātu, Jūs saņemsiet SMS aicinājumu ar durvju atvēršanas kodu uz pirkuma veikšanas brīdī norādīto telefona numuru. 

Sūtījumi, kuri adresēti uz pasta nodaļām, tiek piegādāts aicinājums saņemt sūtījumu pasta nodaļā. Saņemot sūtījumu Latvijas Pasta nodaļā, saņēmējam jāuzrāda pase, personas apliecība vai autovadītāja apliecība.

Sūtījuma uzgabāšanas laiks

Sūtījumu Pakomātā Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas. Ja Jūs neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, Jums tiks nosūtīts atgādinājums par termiņa beigu tuvošanos. Ja sūtījums netiek izņemts, tas tiks nosūtīta atpakaļ sūtītājam.

Sūtījumu, kuri adresēti uz pasta nodaļām, adresātiem tiek piegādāts aicinājums saņemt sūtījumu pasta nodaļā. Sūtījums tiek uzglabāts pasta nodaļā 10 dienas, skaitot no aicinājuma izsniegšanas dienas. Ja šo 10 dienu laikā sūtījums nav izņemts, tad sūtījums tiek nosūtīts atpakaļ ANATA SIA.

Piegāde uz DPD Pickup punktiem

DPD Pickup punktu sarakstu  var apskatīt šeit.

Sūtījuma izsekošana internetā

Sūtījumi kas tiek nosūtīti uz DPD Pickup punktiem no nosūtīšanas brīža ir izsekojami. Sūtījuma kustības ceļam var sekot šeit.

Sūtījuma saņemšana

Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts DPD Pickup punktā, Jūs saņemsiet SMS ar PIN kodu uz Jūsu norādīto telefona numuru.

Saņemot preci, Jums jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase, ID karte, autovadītāja apliecība). Saņemto PIN kodu var nodot arī trešajai personai, kurai, dodoties pēc pakas, jānosauc tās saņēmēja vārds, uzvārds un saņemtais PIN kods. 

Atsevišķām DPD Pickup punktu darba laiki var atšķirties, tāpēc pirms došanās pēc sūtījuma iesakām pārliecināties par darba laiku.

Sūtījuma uzglabāšanas laiks

Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas. Ja šajā periodā sūtījums netiek izņemts, tas tiek atgriezts ANATA SIA.

Piegāde uz Omniva pakomātiem

Omniva pakomātu sarakstu  var apskatīt šeit.

Sūtījuma izsekošana internetā

Sūtījumi kas tiek nosūtīti uz Omniva pakomātiem no nosūtīšanas brīža ir izsekojami. Sūtījuma kustības ceļam var sekot šeit.

Sūtījuma saņemšana

Tiklīdz Jūsu sūtījums tiks piegādāts Omniva pakomātā, Jūs saņemsiet SMS ar durvju kodu uz Jūsu norādīto telefona numuru. Pēc īsziņas saņemšanas, dodieties pie pakomāta. Pieskaroties ekrānam, izvēlieties valodu, pēc tam izvēlieties “Sūtījuma saņemšana". Ekrānā ievadiet īsziņā saņemto durvju kodu, pēc kā pakomāta durvis atvērsies un Jūs variet paņemt savu sūtījumu.

Sūtījuma uzglabāšanas laiks

Sūtījumu Jūs varēsiet izņemt 7 kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas. Ja šajā periodā sūtījums netiek izņemts, tas tiek atgriezts ANATA SIA.

Piegāde ar kurjeru

Preču piegāde ar kurjeru tiek veikta darba dienās.

Kurjers sūtījumu piegādās uz Jūsu mājām, biroju vai jebkuru citu Jūsu izvēlētu adresi.

Par paredzamo sūtījuma piegādes laiku un sūtījuma numuru tiksiet informēts SMS veidā vai e-pastā.

Sūtījuma saņemšana

Preču piegādes brīdī pēc kurjera lūguma nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Bezkontakta piegādes gadījumā, sūtījums tiek nodots saņēmējam (fiziskām gan juridiskām personām) to novietojot saņēmēja norādītajā vietā, ievērojot drošu distanci (vismaz 2m) un nepieļaujot tiešu kontaktu starp kurjeru un saņēmēju.

Sūtījuma piegādes brīdī saņēmējam jānosauc kurjeram īsziņā saņemto PIN kodu, ja pirms sūtījuma piegādes saņemta SMS ar 4 ciparu unikālu PIN kodu.

Ja sūtījuma pieņemšanas brīdī pamanāt iepakojuma bojājumu, nekavējoties par to informējiet kurjeru, kurš sūtījumu ir piegādājis, un sastādiet iepakojuma bojājumu aktu. Ja pasūtītā prece tiek pieņemta un sūtījuma dokumentā netiek veiktas piezīmes, tiek uzskatīts, ka sūtījums piegādāts bez bojājumiem.

Ja piegādes laikā nebūsiet norādītajā adresē un nepieņemsiet sūtījumu, kurjers adreses pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi, un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz kurjera biroju. 14 dienu laikā no pirmā piegādes mēģinājuma Jums jāsazinās ar kurjerdienesta kurjeru, lai vienotos par atkārtotu piegādi.

Pasūtījuma saņemšana birojā

Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, mēs ar Jums sazināsimies lai vienotos par saņemšanas laiku. Biroja adrese ir Vienības gatve 51, Rīga. Darba laiks ir darba dienās no plkst.9:00 līdz plkst.18:00. No 01.12.2021. līdz 06.12.2021. pasūtījumu saņemšana birojā nebūs iespējama.

Jautājumu gadījumā, lūdzam zvanīt pa tālr. +37120016556

0

Pirkumu grozs